Koncert chóru w Kościele NMP z Góry Karmel w Bydgoszczy

W niedzielę, 8 listopada, wykonaliśmy koncert w Kościele Rzym.-Kat. pw. NMP z Góry Karmel w Bydgoszczy. Było to związane z planami założenia w nim, z inicjatywy organisty Pana Marka Przywartego, parafialnego chóru. Nasz występ został bardzo gorąco przyjęty i, jak się dowiedzieliśmy, po koncercie kilka osób zgłosiło chęć wstąpienia do nowo powstającego zespołu. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości chór zawita z rewizytą w naszym kościele :)

W świątyni przy ul. Spacerowej wystąpiliśmy już po raz drugi, tym razem prezentując program bardziej zróżnicowany i niezwiązany z konkretnym okresem liturgicznym. Najpierw zaśpiewaliśmy pod koniec Mszy Świętej, następnie, już sprzed prezbiterium, wykonaliśmy 8 pieśni, m.in. "Nim wyszedłeś dzisiaj z domu", "Dziękuj Panu", "Nobody knows". Jeszcze raz dziękujemy Ks. Krzysztofowi Panasiukowi i Panu Markowi Przywartemu za zaproszenie! :)

Dziękujemy również Panu Sławomirowi Kołtuńskiemu, który towarzyszył nam podczas koncertu aby udokumentować go na fotografii.


Więcej zdjęć: tutaj.